EN
بنر بالا 1بنر بالا 2بنر بالا 3بنر 4بنر بالا 5بنر بالا 6بنر بالا 7بنر بالا 8
پنل کاربری     |   ورود   |   ثبت نام

بانک اطاعات گل و گیاه بن سایگل ابریشم
گل ابریشم
Leucaena leucocephala
Mimosaceae
خاک باغچه
آفتاب کامل
نامشخص
متوسط
گل ابریشم

درخت گل ابریشم(Albizia lebbeck bonsai)
بومی منطقهجنوب مکزیک و شمال مرکزی آمریکا
مشخصات مورفولوژیاین درختچه از نوع بن سای های خزان دار است و دارای پوست مایل به خاکستری و شاخ و برگ سبز – خاکستری می باشد . برگها از 9 – 4 جفت برگچه و هر برگچه از 21 – 13 برگچه کوچکتر تشکیل شده اند . این گیاه در تمام طول سال شکوفه تولید می کند که گلهای کرم رنگ انفرادی بر روی پایه های بلندی می باشند و خود گشن هستند . گلها به میوه هایی تبدیل می شوند که غلاف های میوه که در قسمت حاشیه برجسته می باشند و به رنگ قهوه ای و سخت در می آیند وهر غلاف حاوی حدود 20 دانه می باشد .
محیط مناسب برای رشدداخل ساختمان و در صورتی که در مناطقی با آب و هوای گرم زندگی می کنید میتوانید در خارج از ساختمان نگهداری کنید .
دمای حداقل40 درجه فارنهایت
کوددهیwww.bonsai.ir
روش تکثیربذر
آفات و بیماریهااز بیماریهای این گیاه قارچ های پاتوژنی است.
مراقبت و نکات باغبانیاین گیاه می تواند مقداری سایه را تحمل کند ولی سایه باعث کاهش رشد این گیاه می شود . آب و هوای مرطوب ونیمه مرطوب را دوست دارد خشکی را می تواند تحمل کند ولی درخاک مرطوب با زه کشی خوب بهتر رشد می کند . اجازه ندهید خاک به طور کامل خشک شود . این گیاه یخبندان را تحمل نمی کند حتی با وجود نورکه باعث می شود برگها ریزش پیدا کنند .
توضیحاتنام های دیگر : White Leadtree, Lead Tree, White Tamarind, Leucaena, Jumby Bean, Jumbay, White Popinac, Mimosa, Tropical Mimosa.
 
پایین راست 1پایین راست 2
پایین چپ 3پایین چپ 2


© کپی رایت 1391 ، کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه VIP گل میباشد.
هرگونه استـفاده از مطالب و عکسها تنها با ذکر منبع مجاز میباشد.